Dziewczyny trzecie, chłopcy na czwartym miejscu

W gminnych zawodach koszykówki klas 7,8 i gimnazjum sukces odniosła reprezentacja dziewcząt, która zajęła trzecie miejsce. Chłopcy zakończyli swój udział na miejscu czwartym, tocząc bardzo wyrównane boje.

Dziewczęta musiały mierzyć się z bardziej doświadczonymi i ogranymi zespołami. Walczyły dzielnie. Dzięki zwycięstwu nad szkołą z Żernik Wrocławskich zajęły w turnieju 3. miejsce.

Chłopcy musieli radzić sobie w meczach z drużynami o znacznie lepszych warunkach fizycznych. Mimo przewag rywali pokazali dobrą koszykówkę. Dwa mecze kończyli minimalnymi porażkami.

Czekamy na kolejne zawody w dyscyplinach zespołowych i oczekujemy równie ambitnej postawy!

Skład dziewcząt: Aleksandra Nykiel (kl. 7), Natalia Tomczyk (kl. 7), Aleksandra Musiał (kl. 8), Weronika Radwan (kl. 8), Barbara Kościewicz (kl. 8), Zuzanna Hołubczuk (kl. 8), Maja Stasyszyn (kl. 8).

Skład chłopców: Dawid Madej (kl. 7), Filip Majewski (kl. 7), Mateusz Kuczek (kl. 8), Dawid Koszela (kl. 8), Oliwier Chodor (kl. 8), Kacper Krzyśków (kl. 8), Kacper Wasiak (kl. 8).