Na Olimpiadzie Kreatywności DI

W dniach 11-13 marca 2018 r. we wrocławskiej Hali Stulecia odbyła się XIII Olimpiada Kreatywności Destinantion Imagination, w której uczestniczyły nasze dwie drużyny.

Pierwsza z nich “Konstruktorzy marzeń” oraz druga “Erklakajumanata” przedstawiały rozwiązania swojego wyzwania. Jak co roku drużyna wybiera jedno spośród sześciu wyzwań i samodzielnie układa scenariusz, kreuje stroje i dekoracje. W tym roku obie drużyny zdecydowały się na wyzwanie artystyczne, które polegało na przedstawieniu musicalu, w czasie którego następowała zmiana akcji i efektywna zmiana dekoracji. W tym roku nasze drużyny świetnie sobie poradziły z zadaniem.

Starsza grupa zajęła wysokie 13 miejsce gromadząc 177 pkt. Młodsi z 134 punktami zajęli miejsce 22. W porównaniu w zeszłym rokiem obie nasze drużyny zanotowały wyraźny progres i rozbudziły nadzieje na wysokie miejsca w kolejnych edycjach.

Poza rywalizacja liczyła się jednak przede wszystkim ciężka praca, którą w swoje wyzwania włożyły obie drużyny.

Anna Wiśniowiecka