Obiady – zmiany w organizacji

Od 11 lutego obowiązywać będzie nowy system zamawiania posiłków dla uczniów. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi informacjami prosto od firmy cateringowej.


W celu rejestracji w systemie prosimy wejść na naszą stronę internetową www.palcelizacsiechnice.pl , następnie należy kliknąć w zakładkę SZKOŁA (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

jak się zarejestrować: www.youtube.com/watch?v=3l64bYsActg&t=3s

jak płacić i zamawiać posiłki: www.youtube.com/watch?v=Igq2-b5Db7w&feature=youtu.be

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki, należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie.

Zamówienie lub odwołanie zestawu obiadowego można złożyć w aplikacji zawsze do godziny 9:00 rano w dniu wydawania posiłków.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę “Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

W celu sprawdzenia jakości naszych potraw przez rodziców – PROMOCJA 50% na wszystkie dania serwowane w Restauracji Palce Lizać w Siechnicach przy ul. Ciepłowniczej 24E. Promocja będzie trwała do końca lutego 2019 r, aby otrzymać rabat, wystarczy podać kelnerce hasło : SZKOŁA KOTOWICE, oraz poinformować do jakiej klasy uczęszcza Państwa dziecko.

Zapraszamy Serdecznie.

Restauracja Palce Lizać Siechnice