Szkoła w Kotowicach na Olimpiadzie Kreatywności – zapowiedź relacji

Zakończyła się w niedzielę Olimpiada Kreatywności. Trwała 4 dni, od 16 do 19 marca. Wzięło w niej udział ponad 1500 uczestników z całej Polski. Olimpiada była także eliminacją do międzynarodowej edycji zmagań, które odbędą się w Knoxville w Stanach Zjednoczonych.

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny (kategoria 1 i 2). Był to nasz debiut i wypadliśmy naprawdę obiecująco. Drużyna młodsza zajęła w swoim wyzwaniu technicznym 8 miejsce, starsi uczniowie byli 15 w wyzwaniu naukowym.

Nasi reprezentanci:

• Drużyna “The Builders”: Adrianna Malinowska (kl.2), Magdalena Sajecka (kl.2), Jędrzej Antczak (kl.3), Michał Ekiert (kl.3), Emilia Szwabowicz (kl.3), Marta Halbersztadt (kl.5), Eryk Biały (kl.6)
    • Drużyna “Krokozajce”: Monika Aftowicz, Oliwia Biały, Wiktoria Bugajna, Karolina Bujak, Zuzanna Hołubczuk, Kacper Krzyśków (wszyscy z kl.6)

Wkrótce obszerniejsza relacja i jeszcze więcej zdjęć!