Wysokie miejsce w Konkursie Wiedzy o Powiecie Wrocławskim!

W Konkursie Wiedzy o Powiecie Wrocławskim nasi reprezentanci w zajęli wysokie piąte miejsce wśród ponad 20 drużyn z powiatu wrocławskiego!

Naszą szkołę reprezentowali Wiktoria Bugajna, Zuzanna Hołubczuk i Łukasz Hołubczuk. Konkurs, w którym udział mogły wziąć klasy siódme, odbył się w siedzibie Starostwa Powiatowego. Za zajęcie tak wysokiego miejsca uczniowie zostali nagrodzeni jednodniową wycieczką po powiecie wrocławskim (w tym pakietem atrakcji w parku linowym, pokazem lotów w tunelu aerodynamicznym w SpeedFly w Mirosławicach, zwiedzaniem najciekawszych miejsc na terenie powiatu wrocławskiego). Organizator zapewni posiłek i transport spod siedziby Starostwa Powiatowego we Wrocławiu.

Naszej drużynie, podopiecznym pani Anny Lipskiej, gratulujemy!

Podziękowania także dla pani Anny Koszeli za opiekę i wsparcie naszej drużyny podczas konkursu.