Koncert Bożonarodzeniowy

Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły także i w tym roku było niezwykłe. Jasełka przygotowane przez klasę pierwszą wprowadziły wszystkich w bardzo świąteczny nastrój.

Uczniowie doskonale przygotowani przez panią Monikę Litwin przedstawili najważniejsze sceny związane z narodzeniem Jezusa Chrystusa. Każdy z młodych aktorów odegrał swoją rolę perfekcyjnie.

Przed występem uczniów klasy pierwszej zebrani goście wysłuchali koncertu szkolnego chóru pod dyrekcją pani Doroty Sofińskiej. Uczniowie wykonali pieśni bożonarodzeniowe.

Zebrani goście mogli także podziwiać solowe występy naszych instrumentalistów – Natalii Koszeli i Natana Szwajnosa – uczniów z klasy 5.

Kolejnym ważnym punktem programu była aukcja przedmiotów przygotowanych przez dzieci z przedszkola, uczniów z klas 0-8 oraz tych ufundowanych przez Radę Rodziców i panią sołtys Małgorzatę Mokrowską. Licytacja fantastycznie prowadzona przez panią Aleksandrę Kujawę i pana Patryka Kołodzińskiego była emocjonująca, a uczestnicy bardzo hojni. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na realizację projektów edukacyjnych realizowanych w szkole.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!